Kar - Buz Önleyici Tuz

Kar - Buz Önleyici Tuz

Karayolları ve demiryollarında oluşan kar, buz ve donmayı önlemek için Yol Tuzu, Kar Tuzu, Buzlanmayı Önleyici Tuz, Asfalt Tuzu olarak da tabir edilen tuz ürünümüz ile Türkiye’de Belediyelerin, Karayollarının karla mücadelede kullanımı için  satışa sunulan tuz ürünlerimiz arasındadır. Karayollarına serpilen tuz lastiklerin yola tutunmasını arttırır ve güvenli sürüş için gerekli olan sürtünmeyi sağlar. Belediyelerin ve karayollarının karla mücadelede fazlasıyla ihtiyaç duyduğu ve trafikteki tüm araç ve yayaların karla mücadelede kullanımı için ERTUZ olarak tuz temin etmekteyiz.

Misyon - Vizyon

MİSYON : Siz müşterilerimize duyduğumuz saygı,sorumluluk ve güzenle en yüksek standartlardaüretimimize devam etmek,karlılık ve pazar payımızı üst seviyelere ulaştırmak,toplum sağlığına uygun ve duyarlı ürünler üretmek,sözleşmelere ve yönetmeliklere en uygun,en kaliteli ürünleri ve hizmetleri siz değerli  müşterilerimize eksiksiz sunmak ve memnuniyetinizi sağlamaktır.

VİZYON : İlk başta sektörümüzde öncü,güvenilir,saygılı ve başarılı bir firma olmaktır.Teknolojiyi yakından takip ederek başta gıda ve üretim sektörleri olmak üzere en kaliteli ve en uygun ürünleri üretmek ve kullanıma sunmak,en uygun koşullarda teslim etmek ve siz müşterimizin memnuniyetini ve güvenlerini kazanmaktır.Ve tabiki bu saygı ve güvenle çalışanlarımızın ve müşterilerimizin gurur duyduğu bir firma olmaktır.

Firma Merkezimiz

Ertuz A.Ş. ESKİŞEHİRERTUZ GIDA MAD.NAK.SAN.TİC.A.Ş.

ADRES : EMİRLER MH.SANAYİ BÖLGESİ 6.CD. MUTTALİP/ESKİŞEHİR
TELEFON : (0222) 338 14 49    (0222) 338 14 39
FAKS : (0222) 338 11 19
GSM : (0533) 323 78 29
E-POSTA : ertuz_as@hotmail.com